Έξυπνη Κλειδαριά Πόρτας με Αναγνώριση Προσώπου, Βιντεοintercom, Δακτυλικό Αποτύπωμα & Εφαρμογή Tuya
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-K8 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο προϊόντος: | JS-K8 | Όνομα προϊόντος: | Αυτόματο έξυπνο κλείδωμα |
|---|---|---|---|
| Στέγαση: | Κράμα ψευδαργύρου | App: | Δίδυμος |
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου 5000 mAh | Δικτυακή Επικοινωνία: | 2.4G wifi |
Περιγραφή προϊόντων
Έξυπνη κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπου με βίντεο, δακτυλικό αποτύπωμα και εφαρμογή Tuya
| Υλικά | Σύνθεση αλουμινίου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 5000 mAh |
| Δυνατό για πάχος πόρτας | 50-100 χιλιοστά |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 κομμάτια αποτυπωμάτων. |
| Αριθμός ψηφίων κωδικού πρόσβασης | 6-12 |
| Χρώμα | Μεσάνυχτα Γκρέι |
| Απόσταση αναγνώρισης προσώπου | 30 ~ 120 cm |
| Εφαρμόσιμο πάχος πόρτας | 35-100MM |
| Προειδοποιητικό χαμηλής τάσης | 5 V συνεχής |
| Χρόνος αναγνώρισης | < 1S |
| FAR για δακτυλικά αποτυπώματα FAR για αναγνώριση προσώπου | < 0,0001% < 0,00001% |
| Επενδύσεις | < 0,01% |
| Ανάλυση δακτυλικών αποτυπωμάτων | 500DPI |
| ΑΠΠ | Το Tuya APP |
| Επικοινωνία δικτύου | 2.4G Wifi |
| Ανοιχτός δρόμος | Αναγνώριση προσώπου / Αποτύπωμα δακτύλου / Κάρτα / Κλειδί / Tuya APP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-60°C |
| Επιχείρηση υγρασία | 0-90°C |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Περίπου 18 μήνες |
| Διαθέσιμα για: | Πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα / πόρτα από σίδηρο / πόρτα από ξύλο |
Αναβαθμίστε την είσοδό σας με μια πιο έξυπνη και ασφαλή λύση πρόσβασης.έξυπνη κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπουσυνδυάζει προηγμένη βιομετρική τεχνολογία, έξυπνα χαρακτηριστικά ασφαλείας και σύγχρονη ευκολία για να προσφέρει μια απρόσκοπτη εμπειρία ζωής χωρίς κλειδιά.
Εξοπλισμένα με3D αναγνώριση προσώπου,Αποκλεισμός δακτυλικών αποτυπωμάτων,Βίντεο-υπεράσπιση, καιΑπομακρυσμένη πρόσβαση από smartphone, σας επιτρέπει να ξεκλειδώσετε την πόρτα σας γρήγορα, με ασφάλεια και χωρίς προσπάθεια.σπίτι, διαμέρισμα, βίλα, Airbnb ή γραφείο, αυτή η έξυπνη κλειδαριά έχει σχεδιαστεί για να κάνει την καθημερινή πρόσβαση ασφαλέστερη και πιο βολική.
Με κινητήρακινητήρα αθόρυβα υψηλής ροπήςΑκόμα και όταν λείπεις, μπορείς να έχεις τον έλεγχο, να παρακολουθείς τους επισκέπτες,και να διαχειριστεί την πρόσβαση εξ αποστάσεως με εμπιστοσύνη.
3D αναγνώριση προσώπου
Η προηγμένη τεχνολογία αναγνώρισης προσώπου επιτρέπει την ταχεία, ασφαλή και ασύνδετη ξεκλείδωσή της.
Αυτόματη κλειδαριά και ξεκλείδωμα
Η πόρτα κλειδώνει και ξεκλειδώνει αυτόματα για μια πιο έξυπνη και απλή εμπειρία χρήστη.
Καμερα HD
Η ενσωματωμένη κάμερα υψηλής ευκρίνειας παρέχει σαφή θέαση επισκεπτών και βελτιωμένη παρακολούθηση εισόδου.
Βίντεο διασύνδεσης
Συζητήστε με τους επισκέπτες σε πραγματικό χρόνο πριν τους δώσετε πρόσβαση για περισσότερη ασφάλεια και ευκολία.
Προστασία ψεύτικου κωδικού πρόσβασης
Η λειτουργία του εικονικού κωδικού πρόσβασης προστατεύει τον πραγματικό κωδικό πρόσβασης από την αποκάλυψη.
Ημιαγωγός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων
Η υψηλής ακρίβειας αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων εξασφαλίζει ταχεία, ακριβή και ασφαλή ταυτοποίηση.
Μηχανοκίνητος κινητήρας υψηλής ροπής
Παρέχει ισχυρή αλλά ήσυχη απόδοση κλειδώματος για ομαλή καθημερινή λειτουργία.
Πλήρης φωνή
Η έξυπνη φωνητική καθοδήγηση καθιστά την εγκατάσταση και την καθημερινή χρήση ευκολότερη και πιο φιλική προς το χρήστη.
Ηλεκτρονικό κουδούνι
Το ολοκληρωμένο ηλεκτρονικό κουδούνι προσθέτει ευκολία και ενισχύει την αλληλεπίδραση των επισκεπτών.
Χρεώσεις έκτακτης ανάγκης
Υποστηρίζει παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης, επιτρέποντας προσωρινή πρόσβαση ακόμη και όταν η μπαταρία είναι χαμηλή.
Πολλαπλές συναγερμοί ασφαλείας
Περιλαμβάνει έξυπνες ειδοποιήσεις για παραβίαση, χαμηλή μπαταρία, και μη φυσιολογικές προσπάθειες πρόσβασης.
Αποκλειδώστε το smartphone από απόσταση
Διαχειριστείτε και ξεκλειδώστε την πόρτα σας από απόσταση μέσω του smartphone σας για μεγαλύτερη ευελιξία και έλεγχο.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Μπορείς να προσθέσεις το λογότυπό μας στο προϊόν;
Ναι, υποστηρίζουμεΥπηρεσίες OEM και ιδιωτικής επωνυμίας.
Ποιο είναι το MOQ σας;
Εάν το προϊόν είναι σε αποθέματα,Δεν υπάρχει MOQ. Για εξατομικευμένα ή νεοπαραγόμενα προϊόντα, η MOQ μπορεί να συζητηθεί με βάση τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Παρέχετε δείγματα;
Ναι, υπάρχουν δείγματα.
Γιαγια προϊόντα χαμηλής αξίας, μπορούμε να παρέχουμε δωρεάν δείγματα μενα παραλάβει το φορτίο.
Γιαγια προϊόντα υψηλότερης αξίας, μπορεί να απαιτηθεί τέλος δείγματος.
Πότε μπορώ να έχω μια προσφορά;
Συνήθως παρέχουμε μια προσφοράεντός 8 ωρών από την παραλαβή της αίτησής σας.
Πόσος είναι ο χρόνος παράδοσης;
Ο κανονικός χρόνος παράδοσης μας είναι30-45 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Εάν το προϊόν είναι σε αποθέματα, η παράδοση μπορεί συνήθως να οργανωθεί εντός1 ∙ 2 μέρες.




Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές