Αδιάβροχη Έξυπνη Κλειδαριά Πόρτας με Αναγνώριση Προσώπου, Ενδοεπικοινωνία Βίντεο & Έλεγχο μέσω Εφαρμογής
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-C51 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο προϊόντος: | JS-C51 | Μάρκα: | JUNSON |
|---|---|---|---|
| Υλικά: | Σκαλιστό αλουμίνιο ακριβείας CNC | App: | Δίδυμος |
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου 4200 mAh | Δικτυακή Επικοινωνία: | 2.4G wifi |
Περιγραφή προϊόντων
| Υλικά | Αλουμίνιο χαραγμένο με ακρίβεια CNC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 4200 mAh |
| Δυνατό για πάχος πόρτας | 50-100 χιλιοστά |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 κομμάτια αποτυπωμάτων. |
| Αριθμός ψηφίων κωδικού πρόσβασης | 6-12 |
| Χρώμα | Μεσάνυχτα Μαύρο |
| Απόσταση αναγνώρισης προσώπου | 30 ~ 120 cm |
| Εφαρμόσιμο πάχος πόρτας | 35-100MM |
| Προειδοποιητικό χαμηλής τάσης | 5 V συνεχής |
| Χρόνος αναγνώρισης | < 1S |
| FAR για δακτυλικά αποτυπώματα FAR για αναγνώριση προσώπου | < 0,0001% < 0,00001% |
| Επενδύσεις | < 0,01% |
| Ανάλυση δακτυλικών αποτυπωμάτων | 500DPI |
| ΑΠΠ | Το Tuya APP |
| Επικοινωνία δικτύου | 2.4G Wifi |
| Ανοιχτός δρόμος | Αναγνώριση προσώπου / Αποτύπωμα δακτύλου / Κάρτα / Κλειδί / Tuya APP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-60°C |
| Επιχείρηση υγρασία | 0-90°C |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Περίπου 18 μήνες |
| Διαθέσιμα για: | Πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα / πόρτα από σίδηρο / πόρτα από ξύλο |
Αναβαθμίστε την είσοδό σας με τοΕπικαιροποιημένη κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπου JS-C51, μια υψηλής ποιότητας λύση πρόσβασης χωρίς κλειδιά σχεδιασμένη για σύγχρονα σπίτια και έξυπνη διαβίωση.3D αναγνώριση προσώπου,Αποκλεισμός δακτυλικών αποτυπωμάτων,πρόσβαση κωδικού πρόσβασης,Εισαγωγή με κάρτα RFID,μηχανική υποστήριξη κλειδιού, καιΈλεγχος εφαρμογής για smartphone, παρέχει έναν ασφαλέστερο, πιο έξυπνο και πιο βολικό τρόπο διαχείρισης της πόρτας σας.
Σχεδιασμένο για:σπίτια, διαμερίσματα, βίλες, ιδιοκτησίες Airbnb και γραφεία, τοJS-C51Είναι κάτι παραπάνω από μια κλειδαριά. Είναι ένα πλήρες κλειδί.έξυπνο σύστημα ελέγχου πρόσβασης. Με έναΚάμερα HD,Βίντεο-υπεράσπιση, καιΑπομακρυσμένη αποκλειστική εφαρμογής, σας επιτρέπει να αναγνωρίζετε τους επισκέπτες, να επικοινωνείτε σε πραγματικό χρόνο, και να ελέγχετε την είσοδο από οπουδήποτε.
Κατασκευασμένο μεΑλουμίνιο με CNCκαι ααδιάβροχη δομή, το JS-C51 είναι σχεδιασμένο και για τα δύοΕφαρμογές εσωτερικών και εξωτερικών χώρωνΕξοπλισμένο μεκινητήρα αθόρυβα υψηλής ροπήςκαι έξυπνα χαρακτηριστικά ασφαλείας, εξασφαλίζειομαλή, ήσυχη και αξιόπιστη απόδοση κλειδώματοςΕντωμεταξύ, θα βελτιωθεί η ασφάλεια και η καθημερινή ευκολία.
Η προηγμένη τεχνολογία αναγνώρισης προσώπου παρέχει γρήγορη, ασφαλή και ασύνδετη απελευθέρωση.
Η κλειδαριά ασφαλίζει αυτόματα την πόρτα μετά το κλείσιμο και υποστηρίζει την έξυπνη ξεκλειδώση για ευκολότερη καθημερινή πρόσβαση.
Η ενσωματωμένη κάμερα υψηλής ευκρίνειας προσφέρει σαφή παρακολούθηση των επισκεπτών και βελτιωμένη ασφάλεια εισόδου.
Επικοινωνήστε με τους επισκέπτες σε πραγματικό χρόνο πριν χορηγήσετε πρόσβαση για αυξημένη ευκολία και ασφάλεια.
Κατασκευασμένο με αδιάβροχη δομή, που το καθιστά κατάλληλο για ένα ευρύτερο φάσμα εσωτερικών και εξωτερικών περιβάλλοντων.
Η τεχνολογία εικονικού κωδικού πρόσβασης βοηθά στην πρόληψη της διαρροής κωδικού πρόσβασης και προστατεύει την ιδιωτικότητα των χρηστών.
Η υψηλής ακρίβειας αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων εξασφαλίζει γρήγορη, ακριβή και αξιόπιστη βιομετρική πρόσβαση.
Παρέχει ισχυρή αλλά ήσυχη απόδοση κλειδώματος για ομαλή και σταθερή λειτουργία.
Η φωνητική καθοδήγηση καθιστά την εγκατάσταση και την καθημερινή χρήση ευκολότερη, πιο διαισθητική και φιλική προς το χρήστη.
Η ενσωματωμένη λειτουργία έξυπνου κουδουνιού αυξάνει την ευκολία για τους επισκέπτες και τους κατοίκους.
Υποστηρίζει παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης, επιτρέποντας προσωρινή πρόσβαση ακόμη και όταν η μπαταρία είναι χαμηλή.
Περιλαμβάνει έξυπνες ειδοποιήσεις για παραβίαση, μη φυσιολογικές προσπάθειες πρόσβασης και χαμηλή κατάσταση μπαταρίας.
Ανοίξτε και διαχειριστείτε την πόρτα σας εξ αποστάσεως μέσω του smartphone σας για ευέλικτο έλεγχο πρόσβασης οποτεδήποτε, οπουδήποτε.
ΗJS-C51Συμπλέκτεςπροηγμένη βιομετρική ασφάλεια,τηλεπικοινωνία, καιευκολία πολλαπλής πρόσβασηςΜε την έξυπνη κλειδαριάανθεκτικό υδατοασφαλές σώμα,σύγχρονη λεπτή σχεδίαση, καιΠολλαπλές μεθόδους ξεκλείδωσης, είναι ιδανικό για τους χρήστες που αναζητούν και τα δύοασφάλεια και ευκολία στο έξυπνο σπίτι.
- 1Ο Τζούνσον δέχεται πληρωμή μέσω PayPal, Western Union ή TT Bank.
- 2Για μικρές παραγγελίες, αποδεχτείτε 100% κατάθεση πριν από την αποστολή.
- 3Για την παραγγελία χύδην, δεχτείτε 30% κατάθεση κατά την επιβεβαίωση της παραγγελίας, και το υπόλοιπο πριν από την αποστολή.
- 1. Junson υπόσχεση να στείλει φορτία εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής για μικρές παραγγελίες, μπορούμε να στείλουμε με DHL, TNT, FEDEX και όλα τα απαιτούμενα express.
- 2Ο Junson υπόσχεται να στείλει τα φορτία μέσα σε 7 -15 ημέρες από την παραλαβή της πληρωμής για χύδην παραγγελία, μπορούμε να στείλουμε από αέρος ή θάλασσα.
- 3. Junson υποστήριξη της αποστολής στην EXW, FOB, CIF, DDU όπως απαιτείται.




Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές