Έξυπνη κλειδαριά πόρτας με αναγνώριση προσώπου, δακτυλικό αποτύπωμα, έλεγχο μέσω εφαρμογής & πολλαπλές επιλογές ξεκλειδώματος
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-K8 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο προϊόντος: | JS-K8 | Όνομα προϊόντος: | Αυτόματο έξυπνο κλείδωμα |
|---|---|---|---|
| Στέγαση: | Κράμα ψευδαργύρου | App: | Δίδυμος |
| Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου 5000 mAh | Δικτυακή Επικοινωνία: | 2.4G wifi |
Περιγραφή προϊόντων
| Υλικά | Κράμα Αλουμινίου |
| Τροφοδοσία | Μπαταρία λιθίου 5000 mAh |
| Κατάλληλο για πάχος πόρτας | 50-100mm |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 δακτυλικά αποτυπώματα |
| Ο αριθμός των ψηφίων του κωδικού πρόσβασης | 6-12 |
| Χρώμα | Μεσάνυχτα Γκρι |
| Απόσταση αναγνώρισης προσώπου | 30 ~ 120cm |
| Εφαρμόσιμο πάχος πόρτας | 35-100MM |
| Συναγερμός χαμηλής τάσης | 5 V DC |
| Χρόνος αναγνώρισης | < 1S |
| FAR για δακτυλικό αποτύπωμα FAR για αναγνώριση προσώπου |
< 0.0001% <0.00001% |
| FRR | < 0.01% |
| Ανάλυση δακτυλικών αποτυπωμάτων | 500DPI |
| APP | Tuya APP |
| Επικοινωνία δικτύου | 2.4G Wifi |
| Τρόπος ανοίγματος | Αναγνώριση Προσώπου / Δακτυλικό Αποτύπωμα / Κάρτα / Κλειδί / Tuya APP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0-90℃ |
| Διάρκεια μπαταρίας | Περίπου 18 μήνες |
| Διαθέσιμο για | Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα / σιδερένια πόρτα / ξύλινη πόρτα |
Αναβαθμίστε την ασφάλεια του σπιτιού σας με την JS-K45 Έξυπνη Κλειδαριά Πόρτας με Αναγνώριση Προσώπου, μια προηγμένη λύση εισόδου χωρίς κλειδί σχεδιασμένη για τη σύγχρονη ζωή. Συνδυάζοντας αναγνώριση προσώπου 3D, πρόσβαση με δακτυλικό αποτύπωμα, εισαγωγή κωδικού πρόσβασης, ξεκλείδωμα με κάρτα, εφεδρικό μηχανικό κλειδί, και έλεγχο μέσω εφαρμογής smartphone, προσφέρει μια απρόσκοπτη, ασφαλή και εξαιρετικά βολική εμπειρία πρόσβασης.
Κατασκευασμένη για σπίτια, διαμερίσματα, βίλες, ακίνητα Airbnb και γραφεία, η JS-K45 είναι κάτι περισσότερο από μια έξυπνη κλειδαριά — είναι ένα πλήρες έξυπνο σύστημα διαχείρισης εισόδου. Με την κάμερα HD, θυροτηλέφωνο βίντεο, και απομακρυσμένη πρόσβαση μέσω εφαρμογής, μπορείτε να αναγνωρίζετε επισκέπτες, να επικοινωνείτε σε πραγματικό χρόνο και να διαχειρίζεστε την είσοδο ακόμα και όταν βρίσκεστε μακριά από το σπίτι.
Τροφοδοτούμενη από έναν κινητήρα υψηλής ροπής και αθόρυβο και εξοπλισμένη με έξυπνο σύστημα κλειδώματος, η JS-K45 εξασφαλίζει γρήγορη, ομαλή και αθόρυβη λειτουργία κάθε φορά. Σχεδιασμένη με γνώμονα τόσο την ασφάλεια όσο και την ευκολία, υποστηρίζει πολλαπλές μεθόδους ξεκλειδώματος, φωνητική καθοδήγηση, επαναφόρτιση έκτακτης ανάγκης, και πολύγλωσση λειτουργία, καθιστώντας την ιδανική τόσο για προσωπική όσο και για κοινόχρηστη χρήση ακινήτων.
Η προηγμένη τεχνολογία αναγνώρισης προσώπου επιτρέπει γρήγορο, ασφαλές και ανέπαφο ξεκλείδωμα.
Η κλειδαριά ασφαλίζει αυτόματα την πόρτα μετά το κλείσιμο και υποστηρίζει έξυπνο ξεκλείδωμα για μια πιο ομαλή εμπειρία χρήστη.
Η ενσωματωμένη κάμερα υψηλής ευκρίνειας επιτρέπει καθαρή παρακολούθηση επισκεπτών και βελτιωμένη ασφάλεια εισόδου.
Επικοινωνήστε με τους επισκέπτες σε πραγματικό χρόνο πριν χορηγήσετε πρόσβαση για αυξημένη ασφάλεια και ευκολία.
Η λειτουργία εικονικού κωδικού πρόσβασης κατά της παρακολούθησης βοηθά στην προστασία του πραγματικού σας κωδικού πρόσβασης από την έκθεση.
Η αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ακρίβειας εξασφαλίζει γρήγορη, ακριβή και αξιόπιστη πρόσβαση.
Παρέχει ισχυρή αλλά αθόρυβη απόδοση κλειδώματος για ομαλή καθημερινή χρήση.
Η φωνητική καθοδήγηση καθιστά τη ρύθμιση, τη λειτουργία και την αλληλεπίδραση με τον χρήστη ευκολότερη και πιο διαισθητική.
Το ενσωματωμένο ηλεκτρονικό κουδούνι πόρτας προσθέτει ευκολία για επισκέπτες και κατοίκους.
Υποστηρίζει τροφοδοσία έκτακτης ανάγκης, επιτρέποντας προσωρινή πρόσβαση ακόμα και αν η μπαταρία εξαντληθεί.
Οι έξυπνες λειτουργίες συναγερμού βοηθούν στην προστασία από παραβιάσεις, απόπειρες μη φυσιολογικής πρόσβασης και συνθήκες χαμηλής μπαταρίας.
Ξεκλειδώστε και διαχειριστείτε την πόρτα σας από απόσταση μέσω του smartphone σας για μεγαλύτερη ευελιξία και έλεγχο.
- Πιο Επαγγελματική υπηρεσία στον τομέα εξαγωγών προϊόντων συσκευασίας και εκτύπωσης
- Καλύτερη ικανότητα κατασκευής
- Διάφοροι όροι πληρωμής για να επιλέξετε: T/T, Western Union, L/C, Paypal
- Υψηλή ποιότητα/Ασφαλές υλικό/Ανταγωνιστική τιμή
- Διαθέσιμη μικρή παραγγελία
- Γρήγορη απόκριση
- Πιο ασφαλής και γρήγορη μεταφορά
- Σχεδιασμός OEM για όλους τους πελάτες




Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές