Έξυπνη κλειδαριά πόρτας με αναγνώριση προσώπου με πρόσβαση με δακτυλικά αποτυπώματα, ενδοεπικοινωνία βίντεο και εφαρμογή Tuya
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-K8 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο προϊόντος: | JS-K8 | Όνομα προϊόντος: | Αυτόματο έξυπνο κλείδωμα |
|---|---|---|---|
| Δικτυακή Επικοινωνία: | 2.4G wifi | Στέγαση: | Κράμα ψευδαργύρου |
| App: | Δίδυμος | Τροφοδοτικό: | Μπαταρία λιθίου 5000 mAh |
| Επισημαίνω: | έξυπνη κλειδαριά πόρτας με δακτυλικά αποτυπώματα,κλειδαριά πόρτας αναγνώρισης προσώπου με ενδοεπικοινωνία βίντεο,κλειδαριά πόρτας συμβατή με εφαρμογή Tuya |
||
Περιγραφή προϊόντων
Έξυπνη κλειδαριά πόρτας με αναγνώριση προσώπου με πρόσβαση με δακτυλικά αποτυπώματα, ενδοεπικοινωνία βίντεο και εφαρμογή Tuya
| Υλικά | Κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία λιθίου 5000 mAh |
| Κατάλληλο για πάχος πόρτας | 50-100mm |
| Χωρητικότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων | 100 τεμάχια δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ο αριθμός των ψηφίων του κωδικού πρόσβασης | 6-12 |
| Χρώμα | Midnight Grey |
| Απόσταση αναγνώρισης προσώπου | 30 ~ 120 εκ |
| Εφαρμοστέο πάχος πόρτας | 35-100mm |
| Συναγερμός χαμηλής τάσης | 5 V DC |
| Χρόνος αναγνώρισης | < 1S |
| FAR για το δακτυλικό αποτύπωμα FAR για την αναγνώριση προσώπου |
< 0,0001% <0,00001% |
| FRR | < 0,01% |
| Ανάλυση δακτυλικών αποτυπωμάτων | 500DPI |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | Tuya APP |
| Επικοινωνία δικτύου | 2.4G Wifi |
| Ανοιχτός δρόμος | Αναγνώριση προσώπου / Δακτυλικό αποτύπωμα / Κάρτα / Κλειδί / Tuya APP |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 0-90℃ |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | Περίπου 18 μήνες |
| Διαθέσιμο για | Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα / σιδερένια πόρτα / ξύλινη πόρτα |
Βελτιώστε την ασφάλεια του σπιτιού σας με μια πιο έξυπνη και πιο προηγμένη λύση πρόσβασης. Αυτή η έξυπνη κλειδαριά πόρτας με αναγνώριση προσώπου συνδυάζει βιομετρική τεχνολογία αιχμής, έξυπνες λειτουργίες ασφαλείας και σύγχρονη άνεση για να δημιουργήσει μια απρόσκοπτη εμπειρία εισόδου χωρίς κλειδί.
Με αναγνώριση προσώπου 3D, πρόσβαση με δακτυλικά αποτυπώματα, ξεκλείδωμα με κωδικό πρόσβασης, ενδοεπικοινωνία βίντεο και τηλεχειριστήριο smartphone, επιτρέπει στους χρήστες να ξεκλειδώνουν τις πόρτες γρήγορα, με ασφάλεια και χωρίς κόπο. Σχεδιασμένη για σπίτια, διαμερίσματα, βίλες, ακίνητα Airbnb και γραφεία, αυτή η έξυπνη κλειδαριά προσφέρει βελτιωμένη προστασία και καθημερινή άνεση.
Εξοπλισμένο με έναν αθόρυβο κινητήρα υψηλής ροπής και ένα έξυπνο σύστημα κλειδώματος, παρέχει ομαλή, αθόρυβη και αξιόπιστη απόδοση με κάθε χρήση. Η ενσωματωμένη κάμερα HD και η ενδοεπικοινωνία βίντεο σε πραγματικό χρόνο επιτρέπουν την απομακρυσμένη παρακολούθηση και επικοινωνία των επισκεπτών, δίνοντάς σας μεγαλύτερο έλεγχο και ηρεμία είτε βρίσκεστε στο σπίτι είτε εκτός.
Βασικά Χαρακτηριστικά
3D αναγνώριση προσώπου
Η προηγμένη τεχνολογία 3D αναγνώρισης προσώπου προσφέρει γρήγορο, ασφαλές και ανέπαφο ξεκλείδωμα για σύγχρονη έξυπνη ζωή.
Σύστημα αυτόματου κλειδώματος
Κλειδώνει και ξεκλειδώνει αυτόματα την πόρτα για πιο ομαλή, ασφαλέστερη και πιο βολική εμπειρία χρήστη.
Έξυπνη κάμερα HD
Η ενσωματωμένη κάμερα HD παρέχει σαφή παρακολούθηση των επισκεπτών και βελτιωμένη ασφάλεια εισόδου.
Βίντεο ενδοεπικοινωνίας σε πραγματικό χρόνο
Επικοινωνήστε με τους επισκέπτες εξ αποστάσεως σε πραγματικό χρόνο πριν εκχωρήσετε πρόσβαση.
Virtual Password Anti-Peeping
Προστατεύει τον πραγματικό κωδικό πρόσβασής σας επιτρέποντας τυχαία ψηφία πριν ή μετά τον σωστό κωδικό.
Ημιαγωγικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων
Η αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ακρίβειας εξασφαλίζει γρήγορη απόκριση και αξιόπιστη αναγνώριση.
Αθόρυβος κινητήρας υψηλής ροπής
Προσφέρει ομαλή, σταθερή και εξαιρετικά αθόρυβη απόδοση κλειδώματος για καθημερινή χρήση.
Έξυπνη φωνητική καθοδήγηση
Τα ενσωματωμένα φωνητικά μηνύματα απλοποιούν τη ρύθμιση και την καθημερινή λειτουργία για μια πιο φιλική προς το χρήστη εμπειρία.
Ενσωματωμένο ηλεκτρονικό κουδούνι πόρτας
Η βολική ενσωματωμένη λειτουργία κουδουνιού πόρτας ενισχύει την αλληλεπίδραση και την προσβασιμότητα των επισκεπτών.
Τροφοδοτικό έκτακτης ανάγκης
Υποστηρίζει φόρτιση έκτακτης ανάγκης για να εξασφαλίσει προσωρινή πρόσβαση σε καταστάσεις χαμηλής μπαταρίας.
Πολλαπλοί συναγερμοί ασφαλείας
Περιλαμβάνει έξυπνες ειδοποιήσεις για παραβιάσεις, χαμηλή μπαταρία και μη φυσιολογικές προσπάθειες πρόσβασης.
Smartphone Remote Unlock
Διαχειριστείτε και ξεκλειδώστε την πόρτα σας από απόσταση μέσω του smartphone σας για μεγαλύτερη ευελιξία και έλεγχο.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
QΈλεγχος της ποιότητας
Έχουμε QC άτομο που παραμένει στις γραμμές παραγωγής για την επιθεώρηση. Όλα τα προϊόντα πρέπει να έχουν επιθεωρηθεί πριν από την παράδοση. Κάνουμε ενσωματωμένη επιθεώρηση και τελική επιθεώρηση.
1.Όλη η πρώτη ύλη ελέγχεται μόλις φτάσει στο εργοστάσιό μας.
2. Όλα τα κομμάτια και το λογότυπο και όλες οι λεπτομέρειες ελέγχονται κατά την παραγωγή.
3.Όλες οι λεπτομέρειες συσκευασίας ελέγχονται κατά την παραγωγή.
4.Όλη η ποιότητα παραγωγής και η συσκευασία ελέγχονται στην τελική επιθεώρηση μετά την ολοκλήρωση.
Η υπηρεσία μας
1.Περισσότερη επαγγελματική υπηρεσία στον τομέα εξαγωγής προϊόντων συσκευασίας και εκτύπωσης
2. Καλύτερη ικανότητα κατασκευής
3. Διάφορος όρος πληρωμής για να επιλέξετε: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Υψηλή ποιότητα/Ασφαλές υλικό/Ανταγωνιστική τιμή
5.Μικρή παραγγελία διαθέσιμη
6.Γρήγορη απάντηση
7.Πιο ασφαλής και γρήγορη μεταφορά
8. Σχέδιο OEM για όλους τους πελάτες



Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές