Κράμα ψευδαργύρου Επιχρυσωμένη Κλειδαριά Ξενοδοχείου RFID με Πρόσβαση Κάρτας 125KHz / 13.56MHz και Προειδοποίηση Χαμηλής Μπαταρίας
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-2008E-Q |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μοντέλο προϊόντος: | JS-2008E-Q | Στέγαση: | Επικάλυψη από κράμα ψευδαργύρου |
|---|---|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Κλειδί ξενοδοχείου | Εξουσία: | Μπαταρίες Αντιαεροπορικού Πυροβολικού |
| Τύπος αναγνωστών: | ταυτότητα | Πλάτος πόρτας: | 5080mm |
| Επισημαίνω: | Κλειδαριά ξενοδοχείου RFID από κράμα ψευδαργύρου,125KHz / 13,56MHz Πρόσβαση κάρτας Ηλεκτρονική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σύστημα κλειδαριάς πόρτας ξενοδοχείου RFID με πρόσβαση με κάρτα 125KHz / 13.56MHz
Προδιαγραφές:
| Διαστάσεις: | 479L * 81W * 24H (mm) |
| Υλικά: | Επιμετάλλωση κράματος ψευδαργύρου |
| Τάση : | Μπαταρία 6V DC |
| Ρεύμα : | Στατική κατανάλωση ενέργειας : Ρεύμα λειτουργίας ≤ 15uA |
| Δυναμική κατανάλωση ενέργειας: Ρεύμα λειτουργίας ≤ 300 mA | |
| Επαγωγική απόσταση | <5cm |
| Μοντέλο τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Εφεδρική τροφοδοσία | 6V DC |
| Προειδοποίηση χαμηλής τάσης | 4.8V DC |
| Τύπος κάρτας | ID ή mifare one |
| Θερμοκρασία επιφάνειας: | ≦10℃, |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃ - 70℃ |
| Κατάλληλη υγρασία: | 10-95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Αντιστατική ηλεκτρική ενέργεια | 15kv |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1 έτος |
| Κατεύθυνση ανοίγματος | Αριστερά, δεξιά |
| Βάρος: | 3kg |
| Τυπική συσκευασία: | 10 τεμάχια |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 54L * 35W * 29H (cm) |
Περιγραφή
- Premium μεταλλική κατασκευή
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κράμα ψευδαργύρου (προαιρετικά ανοξείδωτο ατσάλι ή χαλκός) για ενισχυμένη ανθεκλαστικότητα, αντοχή και ασφάλεια. - Εξαιρετικά λεπτός έξυπνος πυρήνας κλειδαριάς
Ο λεπτός σχεδιασμός του πυρήνα κλειδαριάς ελαχιστοποιεί τη ζημιά στην πόρτα κατά την εγκατάσταση και εξασφαλίζει καλύτερη εφαρμογή. - Σχεδιασμός χωρίς λαβή
Αποτρέπει την εξωτερική δύναμη από το να καταστρέψει τον εσωτερικό μηχανισμό, παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής της κλειδαριάς. - Αξιόπιστη ηλεκτρονική απόδοση
Κάθε πλακέτα κυκλώματος ελέγχεται ξεχωριστά για να διασφαλιστεί σταθερή λειτουργία και μακροχρόνια ανθεκλαστικότητα. - Προειδοποίηση χαμηλής μπαταρίας
Η ενσωματωμένη ένδειξη χαμηλής τάσης υπενθυμίζει στους χρήστες να αντικαταστήσουν τις μπαταρίες εγκαίρως. - Επιλογές έκτακτης πρόσβασης
Υποστηρίζει κάρτες έκτακτης ανάγκης και μηχανικά κλειδιά για ξεκλείδωμα σε ειδικές καταστάσεις. - Αποθήκευση αρχείου ανοίγματος
Αποθηκεύει αυτόματα τα τελευταία 256 αρχεία ανοίγματος πόρτας, επιτρέποντας την παρακολούθηση πρόσβασης σε πραγματικό χρόνο. - Απενεργοποίηση χαμένης κάρτας
Οι χαμένες ή μη εξουσιοδοτημένες κάρτες μπορούν να απενεργοποιηθούν εύκολα για καλύτερη διαχείριση ασφάλειας. - Λειτουργία ειδοποίησης ανοιχτής πόρτας & χρονικού ελέγχου
Περιλαμβάνει ειδοποίηση μη κλεισμένης πόρτας και ενσωματωμένο ρολόι για αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου χρήσης της κάρτας. - Προηγμένο λογισμικό διαχείρισης
Το λογισμικό υποστηρίζει διαχείριση πολλαπλών επιπέδων εξουσιοδότησης για γενικούς διευθυντές, κτίρια, ορόφους, χώρους εξυπηρέτησης και δωμάτια, καθιστώντας τον έλεγχο πρόσβασης σαφή και αποτελεσματικό.
Θα χρειαστείτε επίσης τα παρακάτω αντικείμενα:
- εξοικονόμηση ενέργειας
![]()
Μπορεί να χρειαστείτε έναν τέτοιο εξοικονομητή ενέργειας κοντά στην πόρτα. Όταν εισάγεται μια κάρτα RFID, ενεργοποιείται η τροφοδοσία.
Έλεγχος ποιότητας
- Έχουμε άτομο QC στις γραμμές παραγωγής για την επιθεώρηση. Όλα τα προϊόντα πρέπει να έχουν επιθεωρηθεί πριν από την παράδοση. Κάνουμε επιθεώρηση εντός γραμμής και τελική επιθεώρηση.
- Όλες οι πρώτες ύλες ελέγχονται μόλις φτάσουν στο εργοστάσιό μας.
- Όλα τα κομμάτια και το λογότυπο και όλες οι λεπτομέρειες ελέγχονται κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
- Όλες οι λεπτομέρειες συσκευασίας ελέγχονται κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
- Όλη η ποιότητα παραγωγής και η συσκευασία ελέγχονται στην τελική επιθεώρηση μετά την ολοκλήρωση.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν





Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές