JS-3051S Μη-πολική ηλεκτρική κλειδαριά με τεχνολογία ασφαλείας αποτυχίας, προσαρμόσιμη τάση και ενισχυμένα υλικά
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Junson |
| Πιστοποίηση: | CE/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-3051S |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Διάσταση κλειδαριάς: | 73L*56W*13H (mm) | Μέγεθος της γωνίας: | 26 χιλιοστών, 29 χιλιοστών προαιρετική πόρνη |
|---|---|---|---|
| Υλικά: | Κατοικία χάλυβα/λεπτές σπείρες χαλκού | Τύπος εργασίας: | Αποτυχία Ασφαλισμένο / κλειδωμένο όταν απενεργοποιείται |
| Δυναμικό: | 12V / 24V DC (προσαρμοσμένο) | Εργασιακό ρεύμα: | 2A/1A |
| βάρος: | 0,17kg/τεμ | συσκευασία: | 100 τμχ/χαρτοκιβώτιο |
| Επισημαίνω: | Τεχνολογία ασφαλείας αποτυχίας Ηλεκτρική κλειδαριά,Προσαρμόσιμη τάση χωρίς πόλο κλειδαριά,Ενισχυμένα υλικά JS-3051S κλειδαριά |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ενισχύστε την ασφάλεια των ντουλαπιών με την ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού χωρίς πόλο
Μίνι κλειδαριά ντουλαπιού χωρίς πόλο
Μοντέλο: JS-3051S
![]()
Αναβαθμίστε την ασφάλεια των ντουλαπιών και των μονάδων αποθήκευσης σας με την ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού JS-3051S. Αυτός ο καινοτόμος μηχανισμός κλειδώματος έχει σχεδιαστεί σχολαστικά για να παρέχει ισχυρή προστασία, προσφέροντας παράλληλα ευκολία στην ασφάλιση των πολύτιμων αντικειμένων σας.
Κύρια Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
Συμπαγής και Στιβαρή Σχεδίαση: Το JS-3051S διαθέτει συμπαγή και στιβαρή σχεδίαση, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και ασφάλεια για τις μονάδες αποθήκευσης σας.
Τεχνολογία Fail-Secure: Λειτουργώντας με μηχανισμό fail-secure, αυτή η κλειδαριά παραμένει κλειδωμένη όταν η τροφοδοσία είναι απενεργοποιημένη, εγγυώμενη σταθερή ασφάλεια.
Προσαρμόσιμη Τάση: Με προσαρμόσιμες επιλογές τάσης (12V ή 24V DC), η κλειδαριά προσφέρει ευελιξία για να καλύψει τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Ενισχυμένα Υλικά: Κατασκευασμένη από χάλυβα υψηλής αντοχής και πηνία από λεπτό χαλκό, αυτή η κλειδαριά εξασφαλίζει μακροζωία και αξιοπιστία για τις λύσεις αποθήκευσης σας.
Ευέλικτη Εφαρμογή: Κατάλληλη για διάφορους τύπους ντουλαπιών και συρταριών αρχειοθέτησης, αυτή η κλειδαριά καλύπτει ένα ευρύ φάσμα αναγκών ασφαλείας.
Λίστα Παραμέτρων:
| Διαστάσεις Κλειδαριάς | 73Μ*56Π*13Υ (mm) |
| Μήκος γάντζου | 26mm, 29mm προαιρετικός γάντζος |
| Τύπος Λειτουργίας | Fail secure / κλειδωμένο όταν η τροφοδοσία είναι απενεργοποιημένη |
| Υλικά: | Ατσάλινο περίβλημα / πηνία από λεπτό χαλκό |
| Τάση | 12V / 24V DC (προσαρμόσιμο) |
| Ρεύμα Λειτουργίας: | 2A / 1A |
| Χρόνος ανοίγματος | Εντός 1S |
| Συνεχής τροφοδοσία | ≦10S |
|
Έξοδος σήματος |
NO/COM |
| Διαθέσιμο | Όλοι οι τύποι ντουλαπιών |
| Βάρος: | 0.17kg/τεμ |
| Συσκευασία: | 100 τεμ/κουτί |
| Διαστάσεις κουτιού: | 35Μ*35Π*15Υ (cm) |
Κύριο Χαρακτηριστικό:
1. Κατασκευασμένη από χάλυβα υψηλής αντοχής και πηνία από χαλκό υψηλής ποιότητας, αυτή η κλειδαριά ενσωματώνει ανθεκτικότητα και μακροζωία στο σχεδιασμό της.
2. Διαθέτοντας συμπαγή μορφή και ελαφριά κατασκευή, αυτή η κλειδαριά εξασφαλίζει ελάχιστη κατανάλωση ενέργειας και εύκολη εγκατάσταση.
3. Ευέλικτη και προσαρμόσιμη, είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα ντουλαπιών και συρταριών αρχειοθέτησης, προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις ασφαλείας.
4. Σχεδιασμένη για να αποτρέπει την καύση των πηνίων, η συνεχής ηλεκτροδότηση για λιγότερο από 10 δευτερόλεπτα είναι ασφαλής.
5. Εξοπλισμένη με μικρό σύνδεσμο και καλώδια 20mm, η σύνδεση με την πλακέτα ελέγχου είναι πανεύκολη.
6. Συμβατή με συστήματα ελέγχου πρόσβασης, απομακρυσμένη λειτουργία και εξειδικευμένες ρυθμίσεις τροφοδοσίας, αυτή η κλειδαριά προσφέρει απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε διάφορες ρυθμίσεις ασφαλείας.
7. Ενσωματωμένη σε στιβαρό μεταλλικό περίβλημα, η εγκατάσταση σε πόρτες ντουλαπιών είναι απλή και ασφαλής.
8. Για πρόσθετα μέτρα ασφαλείας, υπάρχει διαθέσιμος διακόπτης έκτακτης ανάγκης, που επιτρέπει το χειροκίνητο άνοιγμα σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης.
9. Με ισχυρή δύναμη συγκράτησης μπουλονιού 150kg, αυτή η κλειδαριά εξασφαλίζει ενισχυμένη ασφάλεια για τα αντικείμενά σας.
![]()
Διαστάσεις Κλειδαριάς:
![]()
Μοντέλα γάντζων που μπορούμε να επιλέξουμε:
![]()
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε: Τι υλικά χρησιμοποιούνται στην κατασκευή της ηλεκτρικής κλειδαριάς ντουλαπιού JS-3051S;
Α: Η κλειδαριά είναι κατασκευασμένη από χάλυβα υψηλής αντοχής και πηνία από χαλκό υψηλής ποιότητας, εξασφαλίζοντας ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.
Ε: Είναι η ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού JS-3051S εύκολη στην εγκατάσταση;
Α: Ναι, αυτή η κλειδαριά έχει σχεδιαστεί με συμπαγή μορφή, ελαφριά κατασκευή και εύκολη διαδικασία εγκατάστασης, καθιστώντας την φιλική προς τον χρήστη.
Ε: Μπορεί η ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού JS-3051S να χρησιμοποιηθεί με διαφορετικούς τύπους ντουλαπιών και συρταριών αρχειοθέτησης;
Α: Απολύτως, αυτή η κλειδαριά είναι ευέλικτη και κατάλληλη για διάφορες διαμορφώσεις ντουλαπιών και συρταριών αρχειοθέτησης, προσφέροντας ευέλικτες λύσεις ασφαλείας.
Ε: Πόσο καιρό παραμένει ηλεκτροδοτούμενη η ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού JS-3051S;
Α: Η κλειδαριά παραμένει ηλεκτροδοτούμενη για έως και 10 δευτερόλεπτα για την αποφυγή καύσης των πηνίων, εξασφαλίζοντας ασφαλή και αξιόπιστη λειτουργία.
Ε: Είναι η ηλεκτρική κλειδαριά ντουλαπιού JS-3051S συμβατή με συστήματα ελέγχου πρόσβασης και απομακρυσμένη λειτουργία;
Α: Ναι, αυτή η κλειδαριά είναι συμβατή με συστήματα ελέγχου πρόσβασης, τηλεχειρισμό και προσαρμοσμένες ρυθμίσεις τροφοδοσίας, παρέχοντας απρόσκοπτη ενσωμάτωση για ποικίλες ανάγκες ασφαλείας.
Ε. Ποια είναι η δύναμη της εταιρείας σας σε αυτόν τον κλάδο;
Α. Είμαστε ο κορυφαίος κατασκευαστής 10 στον τομέα των προϊόντων ασφαλείας στην Κίνα, με πάνω από 100 υπαλλήλους.
Η ομάδα μας θα σας βοηθήσει να αντιμετωπίσετε οποιαδήποτε έκτακτη ανάγκη πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τις πωλήσεις.Η JUNSON αναγνωρίζεται ευρέως παγκοσμίως.
Ε. Τι γίνεται με τη μέθοδο πληρωμής;
Α. Υποστηρίζονται T/T, PayPal, κ.λπ.
Ε. Πώς να παραδώσετε;
Α. Μπορούμε να κάνουμε παράδοση με express, αεροπορικώς ή δια θαλάσσης, σας προτείνουμε να επιλέξετε παράδοση δια θαλάσσης για να μειώσετε το κόστος για παραγγελίες άνω των 10 σετ.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν





Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές