Διακόπτης Απελευθέρωσης Πόρτας Υπέρυθρης Ακτινοβολίας DC12V/24V με Ρυθμιζόμενη Απόσταση Ευαισθησίας και Θήκη PC + Πρόσοψη ABS για Λύση Εξόδου Χωρίς Επαφή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Junson |
| Πιστοποίηση: | CE/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | Js-H86PB |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμ |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο; 100 ΤΕΜ/52*43*33 cm/ctn |
| Χρόνος παράδοσης: | 2-7 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη της πληρωμής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα | Μάρκα: | Junson |
|---|---|---|---|
| Εξουσία: | DC12/24V | Υγρασία λειτουργίας: | 0-95% σχετική υγρασία |
| Επαφή παραγωγής: | NO/NC/COM | Ευαίσθητη απόσταση: | 315cm (διευθετήσιμος) |
| Υλικό: | Πιάτο προσώπου PC case+ABS | βάρος: | 0.084kg |
| Επισημαίνω: | Διακόπτης Απελευθέρωσης Πόρτας Υπέρυθρης Ακτινοβολίας DC12V/24V,Κουμπί Εξόδου με Ρυθμιζόμενη Απόσταση Ευαισθησίας,Κουμπί Εξόδου Χωρίς Επαφή με Θήκη PC + Πρόσοψη ABS |
||
Περιγραφή προϊόντων
DC12V 24V υπέρυθρος διακόπτης απελευθέρωσης πόρτας
Αναζητήστε την άνεση χωρίς άγγιγμα και την ενισχυμένη ασφάλεια με τον DC12V 24V υπέρυθρο μη άγγιγμα έξοδος Push Button Door Release Switch.Αυτό το καινοτόμο κουμπί εξόδου διαθέτει ρυθμιζόμενη ευαίσθητη απόσταση και διπλό δείκτη LEDΜε ισχυρή κατασκευή και συμβατότητα με συστήματα DC12V και DC24V,είναι μια αξιόπιστη λύση για τον έλεγχο πρόσβασης σε διάφορες ρυθμίσεις.
Πρότυπο προϊόντος: JS-H86PB
Τεχνικές προδιαγραφές
| Μέγεθος | 86L*86W*14H ((mm) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +55°C (14-131°F) |
| Δύναμη | DC12/24V |
| Υγρασία λειτουργίας | 0-95% (σχετική υγρασία) |
| Επικοινωνία εξόδου | Αριθμός: |
| Ευαίσθητη απόσταση | 3-15cm (προσαρμόσιμο) |
| Μηχανική ζωή | 500, 000 Δοκιμάστηκε |
| Δείκτης LED | Μπλε LED (Απομονωτική λειτουργία) Πράσινο LED (ενεργό) |
| Δρόμος τοποθέτησης | Επεξεργασία επιφανείας |
| Υλικό | Κεφάλαιο PC + πλάκα ABS |
| Χρονοδιαστολή | 0 ~ 30s (προσαρμόσιμο) |
| Βάρος | 0.084 κιλά |
| Ποσότητα πακέτου | 100PCS/52*43*33cm/tn |
Μέγεθος προϊόντος
Οδηγίες εγκατάστασης
Πληροφορίες για την εγγύηση
Τα κουμπιά μας συνοδεύονται από εγγύηση ενός έτους που καλύπτει ελαττώματα κατασκευής και προβλήματα απόδοσης.Η εγγύηση ακυρώνεται εάν προκύψει μη εξουσιοδοτημένη παραβίασηΟι ζημίες από τη μεταφορά πρέπει να αναφέρουν αμέσως μετά την παραλαβή.
Συχνές Ερωτήσεις
Παρέχετε υπηρεσίες OEM & ODM;
Ναι, έχουμε 15 χρόνια εμπειρίας στο OEM & ODM και μπορούμε να ανταποκριθούμε σε διάφορες απαιτήσεις.
Ποια είναι η περίοδος εγγύησης;
Προσφέρουμε εγγύηση ενός έτους για όλες τις ηλεκτρικές κλειδαριές, εξασφαλίζοντας αντικατάσταση για τυχόν ελαττώματα.
Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεστε;
Δεχόμαστε T/T, Western Union, Money Gram, PayPal, και Εμπορική Ασφάλιση, μεταξύ άλλων.
Τι πιστοποιητικά έχετε;
Υπάρχουν πιστοποιητικά CE, FCC, ROHS και άλλα απαραίτητα πιστοποιητικά.
Ποιο είναι το χρονοδιάγραμμα παράδοσης;
Οι χρόνοι παράδοσης εξαρτώνται από την ποσότητα της παραγγελίας, και ποικίλλουν από λίγες ημέρες για δείγματα έως λίγες εβδομάδες για χύδην παραγγελίες.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν





Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές