Κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου RFID με γρήγορη απόκριση <1 δευτερόλεπτο, υποστήριξη 200 καρτών και περίβλημα από κράμα ψευδαργύρου
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-HL1008E |
| Έγγραφο: | HL1008E.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μάρκα: | JUNSON | Μοντέλο: | JS-HL1008E |
|---|---|---|---|
| Διάσταση: | 282 L * 73W * 62D | Υλικά: | Χερούλι 304SS από κράμα ψευδαργύρου |
| Τύπος κάρτας: | Temic T5557 ή IC | Ώρα έναρξης: | <1 δευτερόλεπτο |
| Χωρητικότητα Master card: | 2 | Χωρητικότητα κάρτας επισκέπτη: | 200 |
| Επισημαίνω: | Κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου RFID με γρήγορη απόκριση,Ηλεκτρονική κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με υποστήριξη 200 καρτών,Κλειδαριά κάρτας-κλειδιού RFID με περίβλημα από κράμα ψευδαργύρου |
||
Περιγραφή προϊόντων
RFID κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείου με γρήγορη ανταπόκριση και υποστήριξη 200 καρτών
Επισκόπηση του προϊόντος
Προηγμένο σύστημα κλειδαριού πόρτας ξενοδοχείων RFID με γρήγορους χρόνους απόκρισης και εκτεταμένες δυνατότητες διαχείρισης καρτών για σύγχρονη ασφάλεια φιλοξενίας.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | JS-HL1008E |
| Μέγεθος | 282mm L × 73mm W × 62mm D |
| Υλικά | Σώμα από κράμα ψευδαργύρου, λαβή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Τύπος κάρτας | Τεμικό T5557 ή IC |
| Ώρα έναρξης | <1 δευτερόλεπτο |
| Δυνατότητα της κάρτας Master | 2 |
| Δυνατότητα κάρτας επισκέπτη | 200 |
| Εργασιακή τάση | DC 6V (4 αλκαλικές μπαταρίες) |
| Στατική κατανάλωση ισχύος | < 4μA |
| Δυναμική κατανάλωση ισχύος | Περίπου 200 mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εργασιακή υγρασία | ≤ 80% |
| Μέθοδος αποκλεισμού | Χωρίς επαφή κάρτα |
| Μέθοδος ανοίγματος πόρτας | Αριστερά ανοιχτό, δεξιά ανοιχτό |
| Πύργο πάχος | 30-50 mm |
| Αποκλειδωτικό αρχείο | Αποθηκεύει τα τελευταία 1000 αρχεία ξεκλείδωσης (συμπεριλαμβανομένου του μηχανικού κλειδιού) |
| Απόσταση αισθητήρα | 3-5cm |
| Βάρος κλειδαριού | 30,4 κιλά |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 12-16 μήνες |
| Προειδοποιητικό τάσης | Διαθέσιμο |
| Ψεύτικος συναγερμός κλεισίματος | Διαθέσιμο |
Βασικά χαρακτηριστικά
- Κατασκευή από κράμα ψευδαργύρου για υψηλή ασφάλεια και αντοχή
- Ο έξυπνος πολύ λεπτός πυρήνας κλειδαριού ελαχιστοποιεί τις ζημιές της πόρτας κατά την εγκατάσταση
- Επεξεργασμένα μεμονωμένα κυκλώματα για παρατεταμένη διάρκεια ζωής
- Η ένδειξη χαμηλής τάσης προειδοποιεί τους χρήστες για την έγκαιρη αντικατάσταση της μπαταρίας
- Κάρτες έκτακτης ανάγκης και μηχανικά κλειδιά για ειδικές περιπτώσεις
- Κύκλωμα καταγραφής των τελευταίων 256 γεγονότων ανοίγματος πόρτας
- Δυνατότητα απενεργοποίησης χαμένων ή παραβιασμένων καρτών πρόσβασης
- Ανίχνευση ανοιχτής πόρτας και εσωτερικά συστήματα ελέγχου χρονισμού
- Περιεκτικό λογισμικό με σαφή διαχείριση εξουσιών
Συμπληρωματικά στοιχεία του συστήματος ξενοδοχείων
Κλειδωτήρας πόρτας ξενοδοχείου
Κλειδωτήρας πόρτας ξενοδοχείου
Διαβάστης κάρτας γραφείου
Συλλέκτης δεδομένων
Λογισμικό διαχείρισης
Διαδικασία ελέγχου ποιότητας
Διατηρούμε αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε όλη την παραγωγή με ειδική παρακολούθηση και ολοκληρωμένες επιθεωρήσεις:
- Επιθεώρηση πρώτων υλών:Σχετική επαλήθευση όλων των εισερχόμενων υλικών
- Παρακολούθηση της παραγωγής:Συνεχής επιθεώρηση των εξαρτημάτων, των λογότυπων και των λεπτομερειών κατασκευής
- Επιθεώρηση ποιότητας:Ενδογραμμικοί έλεγχοι ποιότητας για τη διασφάλιση της συμμόρφωσης με τα πρότυπα
- Συσκευασία και τελική επιθεώρηση:Ολοκληρωμένη επαλήθευση των τελικών προϊόντων και της συσκευασίας πριν από την αποστολή
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές