RFID κλειδαριά πόρτας ξενοδοχείων από ανοξείδωτο χάλυβα με ταχεία ανταπόκριση <1s και χωρητικότητα 200 κάρτας επισκεπτών
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | JUNSON |
| Πιστοποίηση: | CE/ROHS/FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | JS-HL2020E |
| Έγγραφο: | HL2020E.pdf |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 5 τεμάχια |
|---|---|
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασμένο σε χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 1-7 εργάσιμες ημέρες μόλις λάβει η πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | T/T,paypal ή Western Union εκ των προτέρων |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 5000 τμχ το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μάρκα: | JUNSON | Μοντέλο: | JS-HL2020E |
|---|---|---|---|
| Διάσταση: | 306 L * 75W * 68D | Υλικά: | 201 περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα, λαβή 304SS |
| Τύπος κάρτας: | Temic T5557 ή IC | Ώρα έναρξης: | <1 δευτερόλεπτο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 έως 50 βαθμούς Κελσίου | Υγρασία εργασίας: | ≤ 80% |
Περιγραφή προϊόντων
Σύστημα Κλειδαριάς Πόρτας Ξενοδοχείου RFID για Είσοδο Χωρίς Κλειδί
Ένα προηγμένο σύστημα κλειδαριάς πόρτας ξενοδοχείου RFID σχεδιασμένο για να παρέχει ασφαλή έλεγχο πρόσβασης επισκεπτών και βελτιωμένη διαχείριση λειτουργιών για σύγχρονα περιβάλλοντα φιλοξενίας.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Διάσταση | 306L * 75W * 68D |
|---|---|
| Υλικά | Περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα 201, λαβή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Τύπος Κάρτας | Temic T5557 ή IC |
| Χρόνος Εκκίνησης | <1 δευτερόλεπτο |
| Χωρητικότητα Κάρτας Master | 2 |
| Χωρητικότητα Κάρτας Επισκέπτη | 200 |
| Τάση Λειτουργίας | Συνεχές ρεύμα 6V, 4 τεμάχια αλκαλικές μπαταρίες |
| Στατική Κατανάλωση Ενέργειας | <4μA |
| Δυναμική Κατανάλωση Ενέργειας | Περίπου 200 mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 έως 50 βαθμούς Κελσίου |
| Υγρασία Λειτουργίας | ≤ 80% |
| Κάρτα Ξεκλειδώματος | Ασύρματη κάρτα |
| Μέθοδος Ανοίγματος Πόρτας | Αριστερά ανοιχτή, δεξιά ανοιχτή |
| Πάχος Πόρτας | Εντός 30~50mm |
| Ρεκόρ Ξεκλειδώματος | Αποθηκεύει τα 1000 πιο πρόσφατα ρεκόρ ξεκλειδώματος (συμπεριλαμβανομένου του ξεκλειδώματος με μηχανικό κλειδί) |
| Απόσταση Αισθητήρα | 3~5cm |
| Βάρος Κλειδαριάς | 3.4kg |
| Διάρκεια Ζωής Μπαταρίας | 12~16 μήνες |
| Συναγερμός Τάσης | Διαθέσιμος |
| Συναγερμός Ψευδούς Κλεισίματος | Διαθέσιμος |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ανθεκτική Κατασκευή από Ανοξείδωτο Χάλυβα: Παρέχει ενισχυμένη αντοχή, σταθερότητα και ασφάλεια.
- Εξαιρετικά Λεπτός Έξυπνος Πυρήνας: Ελαχιστοποιεί τη ζημιά στην πόρτα κατά την εγκατάσταση και βελτιώνει τη συμβατότητα.
- Ατομικά Ελεγμένες Πλακέτες Κυκλωμάτων: Εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
- Ειδοποίηση Χαμηλής Τάσης: Ειδοποιεί τους χρήστες όταν οι μπαταρίες χρειάζονται αντικατάσταση.
- Επιλογές Επείγουσας Πρόσβασης: Υποστηρίζει κάρτες έκτακτης ανάγκης και μηχανικά κλειδιά για ειδικές καταστάσεις.
- Αποθήκευση Ρεκόρ Πρόσβασης: Αποθηκεύει έως και 256 πρόσφατα ρεκόρ ανοίγματος πόρτας για παρακολούθηση και διαχείριση.
- Διαχείριση Καρτών: Οι χαμένες ή κλεμμένες κάρτες μπορούν να απενεργοποιηθούν γρήγορα για λόγους ασφαλείας.
- Κατάσταση Πόρτας & Έλεγχος Χρόνου: Διαθέτει ειδοποιήσεις για ανοιχτή πόρτα και εσωτερικό ρολόι για έλεγχο πρόσβασης βάσει χρόνου.
- Επαγγελματικό Λογισμικό Διαχείρισης: Σαφής διαχείριση εξουσιοδοτήσεων με πολλαπλά διοικητικά επίπεδα.
Πλήρες Σετ Συστήματος Ξενοδοχείου
Κλειδαριά Πόρτας Ξενοδοχείου
Αναγνώστης Κάρτας Γραφείου
Συλλέκτης Δεδομένων
Κάρτες Πρόσβασης RFID
Λογισμικό Διαχείρισης Ξενοδοχείου
Διάγραμμα εγκατάστασης
Πλεονεκτήματα Υπηρεσιών μας
- Ισχυρή Δυνατότητα Παραγωγής: Προηγμένες διαδικασίες παραγωγής με αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου.
- Υψηλή Ποιότητα σε Ανταγωνιστικές Τιμές: Υλικά υψηλής ποιότητας σε συνδυασμό με οικονομικά αποδοτικές τιμές.
- Υποστήριξη Χαμηλού MOQ: Μικρές παραγγελίες είναι ευπρόσδεκτες για την υποστήριξη διαφορετικών επιχειρηματικών αναγκών.
- Ευέλικτες Μέθοδοι Πληρωμής: Πολλαπλές επιλογές πληρωμής διαθέσιμες, συμπεριλαμβανομένων T/T, Western Union και PayPal.
- Επαγγελματική Συσκευασία Εξαγωγής: Εξειδικευμένες λύσεις συσκευασίας και εκτύπωσης σχεδιασμένες για διεθνείς αγορές.
- Γρήγορη Απόκριση: Άμεσες απαντήσεις σε ερωτήματα και αποτελεσματική υποστήριξη πελατών.
- Αξιόπιστη Εφοδιαστική Αλυσίδα: Ασφαλείς και αποτελεσματικές λύσεις αποστολής για παγκόσμια παράδοση.
- OEM & Προσαρμογή: Επαγγελματικές υπηρεσίες σχεδιασμού και προσαρμογής OEM διαθέσιμες.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν





Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές